شرکت کار در ارتفاع داها| گردشگری داها|

دوره آتی

دوره کارآموزی کوهپیمایی مقدماتی - آقایان و بانوان

تاریخ : اعلام میگردد به مدت : 3 روز

کمیته برگزار کننده : آموزش

ظرفیت دوره : 12 نفر

مکان برگزاری

استان مازندران - ساری

لوازم و تجهیزات مورد نیاز

لوازم انفرادي و وسايل مورد نياز شركت در كلاس: كفش و پوشاك مناسب فصل- كوله‌پشتي( 1 روزه)- قمقمه آب- عينك- كلاه- طنابچه انفرادي(طناب قطر 7 میل به طول 7 متر)- باتوم کوهپيمايي - لوازم‌التحرير و تغذيه.

مدارک مورد نیاز

تکمیل فرم ثبت نام، رونوشت کارت ملی، رونوشت کارت بیمه ورزشی، فیش پرداختی شهریه دوره که روز برگزاری کلاس دریافت می گردد.

شرح دوره

سرفصل های آموزشی دوره شامل :

تعریف کوه، صخره، گرده ، یال و ... تعریف جانپناه، پناهگاه، راه ملرو چیست ، تعریف تراورس ، شن اسکی و..., تعریف گروه و معرفی سرقدم ، وسط دار و ته قدم... نظم دربرنامه ، وظایف و اصول سرپرست..., بحث پوشاک و لوازم کوهنوردی به صورت تخصصی و عمومی, تجهیزات فنی فردی و گروهی ، کاربرد و نحوه استفاده از آن ها, بحث تغذیه در کوهستان, آموزش گره, نحوه اصول گامبرداری در طبیعت, خطرات کوهستان و نحوه مقابله با آن, جهت یابی در شب وروز و به همراه بسیاری ازآموزش های بالقوه دیگر ...

مدت زمان برگزاری دوره:

3روزه و درطبیعت (هر 3 روز دوره در طبیعت برگزار میگردد همچنین در این دوره طبق مصوبه فدراسیون شب مانی برای گذراندن دوره وجود ندارد و در صورت تمایل خود کارآموزان مسئولیتی در قبال برگزار کننده (داها) نخواهد بود  ).

اطلاعات تکمیلی :

علاقه مندان میتوانند اطلاعات کامل دوره فوق را از(بخش معرفی دوره های آموزشی ) دریافت نمایند .

پل ارتباطی:

شماره ثابت:01133349815              همراه:09351810189     ایمیل:dahaclub@gmail.com

نکات حائز اهمیت

1- حدنصاب پذیرش فراگیر در این دوره 12نفر میباشد، بنابراین اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند 2- کارآموزانی که حدنصاب نمره قبولی در آزمون تئوری و عملی را کسب کنند موفق به دریافت مدرک رسمی فدراسیون کوهنوردی خواهند شد.3- فراگیران باید جهت شرکت در آزمون طی زمان مشخص شده در موسسه حضور داشته باشند.فراگیرانی که در زمان مقرر در آزمون شرکت نکنند از دوره حذف شده و برای آنها مدرک صادر نمی گردد. دراینصورت باشگاه هیچگونه مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.