شرکت کار در ارتفاع داها| گردشگری داها|

دوره آتی

برگزاری دوره یخ و برف مقدماتی- آقایان و بانوان

تاریخ : اعلام میگردد به مدت : 3 روزه

کمیته برگزار کننده : کوهنوردی

ظرفیت دوره : 8 نفر

مهلت ثبت نام : 4 روز قبل از برگزاری

مکان برگزاری

استان مازندران - ساری

هزینه

اعلام میگردد

نحوه ثبت نام

به صورت حضوری در دفتر باشگاه داها بعمل می آید...

لوازم و تجهیزات مورد نیاز

به اعضای هر 2 نفر یک طول طول طناب، طنابچه انفرادی، هشت فرود ، کارابین پیچ 3 عدد، یک عدد تسمه 1 متری، اسلینگ 1عدد، طنابچه پروسیک، کلنگ، کلاه کاسک، پوشش مناسب و ضد آب، دستکش و روکش، گتر، جزوه طرح درس دوره... ..

مدارک مورد نیاز

1- 1 عدد رونوشت کارت شناسایی و پرینت دراندازه A5 (پشت و رو). 2- هزینه دوره که همزمان با برگزاری دوره اعلام میگردد(هزینه شامل: حق الزحمه مدرس و مربی ، فیش واریزی به هیأت کوهنوردی استان و فدراسیون کوهنوردی) 3- براساس قوانین رسمی فدراسیون داشتن کارت بیمه ورزشی جهت شرکت در دوره های رسمی الزامی است.

شرح دوره

سرفصل های آموزشی دوره شامل : 

پاره ای از اصطلاحات درباره برف و یخ ، ابزارشناسی برف ، کاربرد و نحوه استفاده از آن ها ، گام برداری در برف چال‌ها - تکنیک‌های پیمایش مسیرهای برفی و یخ‌زده ، تکنیک های کار با کلنگ و آشنایی با کاربرد‌های گوناگون آن ، شرایط سقوط  و روش‌های گوناگون ترمز با کلنگ و بدون کلنگ ، آشنایی با برخی از انواع کارگاه‌ها و حمایتها ، تمرینات صعود و فرود  در شیب‌های برفی و موارد دیگری همچون فرود به روش اسکی، کندن جای پا، ساخت سکّو،  آموزش انواع گره های کاربردی و بسیاری موارد دیگر...

نحوه ثبت نام :

داوطلبان هزینه ثبت نام را به صورت نقدی پرداخت نموده و یا به کارت بانک سپه  به شماره 4390 2539 1012 5892 به نام آقای هادی ابراهیمیان واریز نمایند .جهت ثبت نام نیاز به مراجعه حضوری نیست و داوطلبان گرامی پس از واریز مبلغ ثبت نام می بایست تصویر فیش واریزی و کارت ملی خود را با ذکر نام دوره به شماره  09010186406 پتلگرام نمایند . پس از تلگرام نمودن موارد مذکور نام شما در لیست قطعی ثبت نام وارد خواهد شد.

توضیحات: 

دوره کارآموزی کوهپیمایی مقدماتی پیش نیاز گذراندن این دوره میباشد و شرکت در دوره پیشرفته فقط پس از کسب مدرک قبولی در این دوره امکان پذیر می باشد. 

- حدنصاب پذیرش فراگیر در این دوره 8 نفر میباشد، بنابراین اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند .... کارآموزانی که حدنصاب نمره قبولی در آزمون تئوری و عملی را کسب کنند موفق به دریافت مدرک رسمی فدراسیون کوهنوردی خواهند شد.

- این دوره 3 روزه میباشد و هر سه روز طبق مصوبه فدراسیون در طبیعت برگزار میگردد.

- فراگیرانی که در زمان مقرر در آزمون شرکت نکنند از دوره حذف شده و برای آنها مدرک صادر نمی گردد.

- فراگیران باید جهت شرکت در آزمون طی زمان مشخص شده در موسسه حضور داشته باشند. در غیر اینصورت باشگاه هیچگونه مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.

-دوره برف و یخ مقدماتی به طور مجزا اما  همزمان برای  آقایان و بانوان برگزار خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی در مورد دوره فوق  را از  اینجا  بخوانید .

لینک دانلود جزوه طرح درس یخ وبرف:

http://msfi.ir/library/ice-climbing#sthash.IFOc3tic.dpbs

پل ارتباطی:

شماره ثابت:01133349815      همراه:09351810189      ایمیل:dahaclub@gmail.com