شرکت کار در ارتفاع داها| گردشگری داها|

دوره های آتی

گزارش دوره

کارآموزی سنگ نوردی مقدماتی -آقایان

تاریخ : 1392/06/20-22 به مدت : 3 روز

مدرس : آقایان : مهدی آقاجانی/ مهدی فرهادی

کمیته برگزار کننده : آموزش

شرح دوره

کمیته آموزش باشگاه کوهنوردی داها در راستای ارتقاء مهارتهای علمی وعملی اعضا و سایر همنوردان ،دوره آموزشی سنگ نوردی مقدماتی - ویژه آقایان را در تاریخ  92/06/20،22 برگزار نمود . این دوره آموزشی  با حضور 8 نفر از کاراموزان طی سه روز در منطقه لهاش ، امام زاده قاسم ( مازندران - هراز) برگزار گردید و سرفصل های آموزشی شامل  :  ابزار شناسی (آشنایی با وسایل صعود و فرود) ،  آموزش گره ها ، شناخت و نقش گیره ها ،  تمرین قواعد سنگ نوردی ، برقراری کارگاه ،  نحوه حمایت در فرود و صعود ، فرود طبیعی و مصنوعی ، آشنایی با تعاریف صعود کرده ای و درجه بندی صعودها  و بسیاری موارد دیگر ... از سوی اساتید آموزش داه و تمرین شد .

لازم به ذکر است هدف از برگزاری دوره آشنایی با فنون سنگ نوردی است به نحوی که کوهنوردان  در مواجه با این معابر توان و امکان صعود و فرود را داشته باشند. بر طبق مصوبه فدراسیون کوهنوردی، پیش نیاز این دوره کارآموزی کوهپیمایی بوده و این دوره برای خانم ها و آقایان به صورت جداگانه برگزار می گردد .دوره فوق پیش نیاز دوره سنگ نوردی پیشرفته بوده و  پیش نیاز آن، کارآموزی کوهپیمایی میباشد .

شرکت کنندگان :  1- میلاد امانی زاده 2- مسیح سلمانی 3- سینا نوذری 4- امین سلیمی 5- مرید عقیلی 6- امید اخوان 7- قاسم محمدی 8- حمید کاکویی